Lastik Motor hakkında

LASTİK MOTOR HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Lastik motor çok geniş bir konudur. Biz burada temel olarak ; doğru lastik seçimi , seçilen lastiklerin muhafazası ve lastik kurma tekniklerini ele alacağız. Uğraşmakta olduğumuz bu uğraşı (hobi) kaynakları hep yurtdışı kaynaklı olduğu için ve sonrasında sizlerde uğraşmak zorunda kalacağınıza göre ben burada kaynağındaki birim ve terimleri baz alacağım. Yazı içinde gerekli açıklama, kısaltma ve birimleri sizlere sunmaya çalışacağım. Sizler istediğinizi kullanmakta özgürsünüz.
Okumaya devam et Lastik Motor hakkında

Share and Enjoy:
  • Print
  • Facebook
  • Twitter

Sunuş

ruzgarÇok hızlı gelişen teknolojiler sonucunda dünyamız hızla küçülmekte; ama insanlar arasındaki mesafeler büyümekte. Hızlı hayat temposunda her bireyin kendine zaman ayırması kaçınılmazdır. Gelişmiş ülkelerde her bireyin bir uğraşı vardır. Bu 7 ‘den 70’ e herkesin ihtiyacıdır.

Bizler Gökyüzüne sevdalılar olarak; ömür boyu uğraşısı olarak model uçak hobisini seçtik.

Sanallaşan dünyamızda ; çocuklarımızı, gençlerimizi sosyalleştirebilmek adına pozitif bilim dallarının pek çoğunu bünyesinde barındıran model uçak uğraşısı biçilmiş kaftandır. El melekesini geliştiren, sabrı ve disiplini öğreten; matematik, fizik, kimya ve daha pek çok konuda araştırmaya iten daha kaç tane uğraş sayabilirsiniz.

Model uçağınızı sizlerle aynı uğraşı seçmiş seçkin, bilgili 7’den 70’e yaş grubunu içeren insanlarla beraber bilgiyi ve heyacanı paylaşarak yapabilir ve etkinliklerde bu modelleri hep birlikte uçurmanın zevkini tadabilirsiniz.

Gelin bugünden başlayarak model uçak uğraşısının zengin dünyasında sizde yerinizi alın.

Share and Enjoy:
  • Print
  • Facebook
  • Twitter